Oferta ćmielowskiego przedszkola 2018-2019

Nasze działania na początku roku szkolnego przebiegają pod hasłem „Przedszkole małych patriotów”. Przedszkolaki poznają najważniejsze miejsca naszej ojczyzny i historię z nimi związaną oraz dziedzictwo kulturowe. Przygotowują się do inscenizacji słowno-muzyczno-tanecznej, wynikającej z zaplanowanych działań w ramach 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę w Gminie w Ćmielów pod nazwą : Nauczmy się naszego kraju tańcem i piosenką – Święto naszej Małej Ojczyzny, które odbędzie się 17 października 2018 roku w hali sportowej przy Szkole Podstawowej im.K.Szydłowieckiego, z udziałem rodziców i zaproszonych gości.

Przedszkole, podobnie jak w poprzednich latach w Ćmielowie oferuje dzieciom opiekę w godzinach 6:00-16:00, w tym od 8:00 do 13:00 lub 13:30 – zgodnie z planami poszczególnych grup. Realizacja podstawy programowej odbywa się w oparciu o program „Kocham przedszkole” – cykl „Plac zabaw”.
Zajęcia z języka angielskiego prowadzone są w każdej grupie dwa razy w tygodniu (środy i piątki).

Placówka prowadzi zajęcia dodatkowe :

poniedziałek – 13:30 – 14:00 – zabawy logopedyczne
czwartek – 13:30-14:00 – zajęcia teatralno-artystyczne
środy i piątki – 13:00-13:30 – zajęcia taneczne I grupa , 13:30 – 14:00 – zajęcia taneczne II grupa

Zapraszamy chętne dzieci do udziału w zajęciach.

Skip to content