WALENTYNKI :)

Dzisiaj mamy walentynki
miejcie więc wesołe minki.
Uśmiech niech nie znika z twarzy,
i niech każdy sobie marzy,
byśmy się kochali wkoło.
Wtedy będzie nam wesoło!!!
Dziś 14 lutego obchodziliśmy w naszym przedszkolu „Walentynki”. Grupa „Tańcące zające” tego dnia ubrała się na czerwono i tym samym zapoczątkowała ten dzień we wspaniałe i miłe wrażenia. Z tej okazji udekorowaliśmy również   sale i tablicę czerwonymi serduszkami wykonanymi przez dzieci, a także zapoznaliśmy się z tradycją tego święta oraz patronem dnia zakochanych. Zajęcia tego dnia były odzwierciedleniem takich wartości jak: szczęście, miłość, przyjaźń i radość z przebywania ze sobą. W tym dniu dzieci wspólnie bawiły się  przy muzyce, kolorowały walentynkowe obrazki . Wszystkie przedszkolaki w tym dniu z radością uczestniczyły we wspólnych zabawach.
Nie zabrakło również słodkiego upominku. W naszym przedszkolu w tym dniu była również Poczta Walentynkowa dzieci rozdawały sobie Walentynki, które wcześniej przygotowały.