Święto Starszaka w przedszkolu w Ćmielowie

W ćmielowskim przedszkolu po raz dziesiąty świętują starszaki.

Na uroczystość przybyli burmistrz Jan Kuśmierz, zastępca burmistrza Tadeusz Chmielecki oraz inspektor Tomasz Neyman

Wychowawczynie dzieci 5,6 letnich- J.Wojtaszek, A. Spała, A. Paruch oraz 4-5 letnich – M. Szczygieł i E.Słapek przygotowały prezentacje grup ”Leśnych Duszków”, „Niedźwiadków”,„Skrzatów” oraz „Pszczółek”. Recytacja, stroje oraz piękna dekoracja, wywarły na przybyłych duże wrażenie. Dzieciom, rodzicom, oraz nauczycielom złożyli życzenia zaproszeni goście, którzy przedszkolakom wręczyli upominki.

W bieżącym roku do placówki uczęszcza 137 dzieci. Przedszkole, oprócz realizacji podstawy programowej, oferuje nieodpłatnie zajęcia z języka angielskiego. W ramach zajęć dodatkowych przedszkolaki korzystają z zajęć profilaktyki logopedycznej oraz programu „ Mali artyści”. W placówce prowadzone są także zajęcia wczesnego wspomagania rozwoju. Wszystkim dzieciom, w Dniu Starszaka życzymy dużo uśmiechu oraz spełnienia dziecięcych marzeń.

Skip to content