Święto Krasnoludka

19 listopada 2014 r. to ważna data w życiu najmłodszych przedszkolaków . W tym dniu maluszki zostały przyjęte do grona przedszkolaków. Podczas uroczystości dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne, dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią.

Na uroczystość licznie przybyli rodzice, rodzeństwo i zaproszeni goście: pani dyrektor Ewa Cieśniewska oraz inspektor oświaty Tomasz Neyman.

Był to dla 3, 4- latków pierwszy tak ważny i poważny debiut. Dzieci zaczęły przygotowania do swojego występu już we wrześniu, ucząc się wierszy i piosenek. Wszyscy zgromadzeni obejrzeli piękne przedstawienie pt. „Krasnoludki są wśród nas” przygotowane specjalnie na tę uroczystość. Oficjalna część uroczystości została zakończona wspólnym pamiątkowym zdjęciem oraz wręczeniem upominków.

Było to wielkie i niezapomniane przeżycie dla dzieci i ich rodziców. Gratulujemy przedszkolakom i życzymy im owocnego i bogatego w doświadczenia pobytu w naszym przedszkolu.