REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA 2020

PRZYJMUJEMY WNIOSKI PRZESŁANE ELEKTRONICZNIE

Szanowni Rodzice,

W związku z ograniczaniem możliwości zakażenia koronawirusem, zgodnie
z dyspozycją Ministra Edukacji Narodowej Mariusza Piontkowskiego, dotyczącego postępowanie rekrutacyjnego w szkołach i placówkach, w naszym przedszkolu jest także możliwość przesyłania dokumentów w formie elektronicznej na skrzynkę:
przedszkolecmielow@onet.pl w formie skanów lub fotografii dokumentów z dopiskiem „REKRUTACJA” .
Po ustaniu zagrożenia koronawirusem, będzie możliwe uzupełnienie dokumentacji w postaci papierowej.
Prosimy o korzystanie przez Państwa z „Wniosku o przyjęcie do przedszkola…” zamieszczonego na naszej stronie. Zachęcamy do skorzystania z tej formy składania dokumentów.
Jeśli zajdzie konieczność ustalenia nowych terminów rekrutacji, to oczywiście będziecie państwo o tym poinformowani.
Ewa Cieśniewska
dyrektor przedszkola