„RAZEM NA ŚWIĘTA”

Drodzy Rodzice !

Nasze przedszkole bierze udział w akcji MEN „Razem na Święta” 2020.


Celem tej inicjatywy jest zachęcanie dzieci do niesienia pomocy innym, również budowanie wspólnot i więzi międzypokoleniowych. Ze względu na pandemię tegoroczna akcja będzie miała odmienny charakter, jednak mamy nadzieję, że włączycie się Państwo do naszych działań.

W ramach akcji nasze przedszkole podjęło się :
– wykonania kartek z życzeniami świątecznymi i przekazania ich sąsiadom przedszkola (poprzez wrzucenie do skrzynek pocztowych), to zadanie realizować będziemy w przedszkolu;
– zorganizowania zbiórki darów dla schroniska dla zwierząt (w naszym przedszkolu będzie to zbiórka dla Gminnej przechowalni zwierząt w Ćmielowie – któej podopiecznymi są bezdomne pieski i kotki; – przy tym zadaniu prosimy Rodziców o dary w postaci : karmy suchej i mokrej (tj. konserw), makaronu, kasz, a także, jeżeli macie Państwo taką możliwość, mogą to być też koce, kołderki, kuwety dla kotów, czy inne akcesoria pomocne w opiece nad zwierzętami;

Jesteśmy przekonani, że warto i należy pokazywać dzieciom, że gesty wsparcia życzliwości są ważne.

Wiemy, że możemy na Państwa liczyć.

Z góry dziękujemy ! 🙂

Skip to content