Witaj Święty Mikołaju

[galeria naszych grup]

Święty Mikołaj w Samorządowym Przedszkolu w Ćmielowie

6 grudnia – jak dobrze wiecie

Święty Mikołaj chodzi po świecie

Dźwiga swój worek niezmordowanie

I każde dziecko prezent dostanie.

A kiedy rozda już prezenty

Wraca do nieba uśmiechnięty”

4 grudnia nasze przedszkole odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość. Miał czerwony strój, białą brodę i dźwigał ciężki worek z prezentami. Pomimo braku śniegu, jak co roku przybył na czas. We wszystkich grupach spotkania przebiegały w bardzo radosnej atmosferze. Przedszkolaki śpiewały piosenki i recytowały wierszyki oraz wręczały gościowi własnoręcznie wykonane laurki. Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami. Były tez pamiątkowe zdjęcia. Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie.

Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok !

Skip to content