Informacja o nauczaniu hybrydowym

Drodzy Rodzice

Wobec sytuacji epidemicznej w Polsce, związanej ze wzrostem liczby zachorowań wywołanych rozprzestrzenianiem się wirusa COVID- 19 oraz w związku z informacją o zachorowaniu dziecka uczęszczającego do Samorządowego Przedszkola w Ćmielowie na SARS Co V2, informuję, że wszczęto procedury związane z izolacją osób mających kontakt z dzieckiem zakażonym.

Na podstawie zgody organu prowadzącego i pozytywnej opinii dla nauczania hybrydowego w Samorządowym Przedszkolu w Ćmielowie wydanej przez Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Ostrowcu Św. ustalono:

– zdalne nauczania dla grupy „Biedronki” /dzieci 4-5-letnie/ od 25.02.2021 r. do dnia 05.03.2021r.

-stacjonarny trybu nauczania dla pozostałych trzech grup placówki.

W czasie ograniczenia funkcjonowania przedszkola nauka będzie odbywać się z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Szczegółowe informacje otrzymacie od wychowawczyni grupy „Biedronki”,

Materiały do pracy na stronie: https://www.gov.pl/web/zdalnelekcje/oddzial-przedszkolny2

Skip to content