DZIEŃ BABCI I DZIADKA

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLU W ĆMIELOWIE

Z wnukami zabawa dziadkom i babciom zawsze pomaga…

W styczniu w przedszkolu uroczyście obchodzony jest Dzień Babci i Dziadka.

Każda z grup przygotowała dla swoich dziadków i babć program artystyczny, wspólną zabawę oraz poczęstunek.

Dyrektor przedszkola witając gości, podkreśliła, jak ogromnym bogactwem w życiu każdego człowieka , a w szczególności dziecka – jest rodzina, z której młody człowiek czerpie podstawy wychowania na całe życie. Podziękowała także babciom i dziadkom, którzy tak wiele troski

i uwagi poświęcają swoim wnuczętom.

W przygotowaniu uroczystości brały udział wszystkie dzieci. Wykorzystane przez wychowawczynie piosenki, scenariusze i zabawy wywołały dumę, uśmiech i wzruszenie wśród seniorów, którzy, jak zwykle, licznie odwiedzili ćmielowskie przedszkole. Miłym życzeniom i buziakom dzieciaków towarzyszyły laurki oraz własnoręcznie przez dzieci wykonane kwiaty.

Skip to content