Bal w przedszkolu

W karnawale -wszyscy urządzają bale.

To tradycja bardzo stara-

strojów pięknych co niemiara.

Niech się bawią duzi, mali -zgromadzeni na tej sali…”

    W minionym tygodniu przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola

    w Ćmielowie bawiły się na balu karnawałowym. Sala grupy „Sówki” zamieniona została na salę balową, pełną świateł, kolorowych ozdób i balonów. Dzieci, przebrane w stroje karnawałowe, bajkowe oraz super – bohaterów, bawiły się przy swoich ulubionych utworach.

    Z radością uczestniczyły w konkursach i zabawach zaproponowanych przez animatorkę –„Myszkę Miki”-Agnieszkę Wójcik. Dzieci zabrane zostały w podróż, podczas której odwiedziły bale w różnych częściach świata. Mogły więc zatańczyć walca wiedeńskiego, jak też brazylijską sambę. Dzieci wraz z Kopciuszkiem wzięły udział w balu na zamku, dokąd zabrał je „Teatr pod Jabłonią” z Lublina. Myszka Miki przygotowała także dla dzieci pokaz małych, dużych i gigantycznych baniek mydlanych.
    Przedszkolaki do domów wracały uśmiechnięte i pełne niesamowitych wspomnień.
Skip to content