Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Uwaga Drodzy Rodzice ! Kochane Dzieci !
Zapraszamy 6- latki na zakończenie roku szkolnego 2019-2020, które odbędzie się
25 czerwca 2020r.
15.00 – Grupa „Wiewiórki” wych. Anna Paruch
16.00 – Grupa „Jeżyki” wych. Anna Spała

W związku z obecną sytuacją epidemiczną (COVID – 19) spotkamy się na placu przedszkolnym- obok placu zabaw. Prosimy o przestrzeganie obowiązujących zasad ( zachowanie dystansu 1,5 m i maseczki).
Jednocześnie prosimy, aby dziecku towarzyszył tylko 1 rodzic/opiekun/
Jeśli ktoś z Rodziców nie zdecyduje się na odbiór przez dziecko dyplomu i nagrody w podanym terminie, można będzie   je odebrać 26 czerwca w godz.9.00-12.00 lub innym, dogodnym terminie.

DRODZY RODZICE

Opłaty za marzec br. za żywienie zostały pobrane zgodnie z regulaminem „z góry”. Od 12 marca działalność placówek oświatowych została czasowo zawieszona. W związku z tym dokonywane będą odpisy za żywienie. W przypadku dzieci 3,4,5- letnich, które wrócą we wrześniu, odpisy będą uwzględnione we wrześniu. Natomiast w przypadku dzieci 6 letnich – odpisy za żywienie zostaną przekazane na Państwa konta bankowe. Prosimy rodziców  dzieci 6 letnich, którzy dokonali wpłaty za marzec o zgłoszenie się do przedszkola w celu złożenia oświadczenia o numerze konta, na które należy przekazać nadpłatę za marzec br. Oświadczenia można złożyć podczas spotkania 25 czerwca br.

Skip to content