Wizyta Świętego Mikołaja u ćmielowskich przedszkolaków

„Jedzie Święty Mikołaj,
Białą brodą świeci.
Worek z prezentami
ma dla grzecznych dzieci”

6 grudnia to w Samorządowym Przedszkolu w Ćmielowie dzień niespodzianek oraz oczekiwanie na Świętego Mikołaja. Placówkę odwiedził Teatr Lalek „Bajka” z Przysietnicy z rozgrywającą się w pięknej scenerii ogrodu dworskiego sztuką – „Gucio zaczarowany”. Przed południem, w asyście pięknych elfów i śnieżynek – dzieci odwiedził Święty Mikołaj. Po wysłuchaniu i obejrzeniu programów artystycznych – piosenek i wierszyków, a także wystawy pięknych prac na jego cześć – Mikołaj wręczył dzieciom prezenty. Chodź niektóre starszaki miały nieco wątpliwości, czy wobec braku śniegu, Święty dotrze do dzieci na czas to jednak udało się i najbardziej oczekiwany w przedszkolu gość sprawił wiele radości i uśmiechów na dziecięcych twarzyczkach.
Pozdrawiamy i dziękujemy Mikołajowi i jego pomocnikom.

Skip to content