„Wakacje tuż, tuż…Kalejdoskop zagrożeń”

„Wakacje tuż, tuż…Kalejdoskop zagrożeń” spektakl pod takim tytułem w wykonaniu teatru „Kanon” z Krakowa odbył się 5 czerwca w naszym przedszkolu w ramach zajęć dodatkowych „Teatr jest w nas:. Przedstawienie przeznaczone było dla przedszkolaków Samorządowego Przedszkola w Ćmielowie i obejmowała zagadnienia dotyczące: bezpiecznego poruszania się po drodze, uwrażliwienia na niebezpieczeństwo kontaktu z nieznajomymi osobami, zagrożenia używkami od najmłodszych lat życia. Przedstawienie charakteryzowało się dużą dynamiką, humorystycznymi dialogami, piosenkami oraz interakcją z dziećmi. Ciekawe kostiumy, rekwizyty były dużym atutem spektaklu i cieszyły się zainteresowaniem przedszkolnej publiczności. Dzieci aktywnie włączały się do zabawy oraz nagradzały aktorów dużymi oklaskami.

Skip to content