W świątecznym nastroju…

Zgodnie z bożonarodzeniową tradycją w Samorządowym Przedszkolu w Ćmielowie odbyły się warsztaty dla rodziców pt. ,,Świąteczne ozdoby”. Wykonano wiele dekoracji świątecznych, które wystawiono na kiermaszu. Ozdoby cieszyły się dużym powodzeniem, za zebrane pieniądze zakupiono zabawki do grupy. Nad całością przedsięwzięcia czuwały wychowawczynie grupy ,,Maluchy” panie: Jagoda Wojtaszek i Anna Spała. Grupa ,,Słoneczka” pod opieką wychowawcy Anny Paruch poznała tajniki wypieku pierników świątecznych. Dzieci w fartuchach i czepkach kucharskich z wielkim zaangażowaniem wałkowały, formowały i wycinały foremkami różnorodne kształty ciasteczek. Pierniczki będą degustowane przez dzieci i ich rodziców podczas zajęć otwartych z okazji świąt. Zwieńczeniem czasu przedświątecznego było wspólne oglądanie jasełek przygotowanych przez grupę ,,Wesołe nutki” pod kierunkiem pani Małgorzaty Chadały oraz wspólne kolędowanie.Skip to content