Święto STARSZAKA

„Piękna nasza Polska cała i ćmielowska ojczyzna mała” To hasłoŚWIĘTA STARSZAKA, uroczystości , która weszła na stałe dokalendarza ćmielowskiego przedszkola. W wydarzeniu wzięli udziałzaproszeni goście: burmistrz Ćmielowa – Jan Kuśmierz, dyrektor CentrumObsługi Oświaty – Tomasz Neyman oraz dyrektor Szkoły Podstawowej wĆmielowie im. K. Szydłowieckiego – Izabela Praga i jej z-ca AnetaSzczygieł, a także ksiądz Tomasz Zych, nauczycielki przedszkola, rodziceoraz pracownicy przedszkola.Do tego ważnego występu, najstarszej grupy – „Wesołe Nutki i„Pajacyki” przygotowały wychowawczynie: Sylwia Pękalska, MartaSzczygieł i Wioletta Chmielewska.Tym razem dzieci świętowały w hali sportowej szkoły podstawowej.Dyrektor Ewa Cieśniewska podziękowała władzom samorządowym ioświatowym za świetną współpracę, bez której nie udałoby się takskutecznie polepszać warunków w przedszkolu. Trwa kolejny etaptermomodernizacji, a budynek przedszkola zmienia się z dnia na dzień.Burmistrz Ćmielowa, skierował swoje słowa do rodziców, dziękując im zazaangażowanie w życie przedszkolne, gratulując wspaniałych dzieci.W tym roku z okazji 100-lecia Niepodległej Polski – przedszkolakizaprezentowały montaż słowno- muzyczno- taneczny. Zabrały zebranychw podróż wesołym pociągiem po naszej pięknej, bogatej historycznie ikulturowo ojczyźnie. Wiersze, piosenki, przyśpiewki i tańce, a takżepiękne stroje, wywarły na wszystkich ogromne wrażenie.MALI PATRIOCI – zakończyli występ zaśpiewaniem hymnupaństwowego. Uroczystość zakończyła się w przedszkolu poczęstunkiemdla małych artystów oraz upominkami przygotowanymi przez gościi Radę Rodziców.

Skip to content