NIEZWYKŁA WIZYTA…

NIEZWYKŁA WIZYTA

Wolontariuszki Ostrowieckiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt ANIMALS Angelika Partyka i Agnieszka Wójcik przywiozły na spotkanie z dziećmi do przedszkola w Ćmielowie – specjalnego „gościa”- suczkę Korę.

Prowadzona przez naszą placówkę- od października 2015 roku- akcja -„Paczka dla zwierzaczka” przyniosła zaskakujące efekty. Dla podopiecznych stowarzyszenia, ćmielowskie przedszkolaki nie pozostały obojętne- przyniosły wiele potrzebnych do funkcjonowania azylu – rzeczy – karmy, kocyki a nawet ulubione poduszeczki. Pani Angelika opowiedziała dzieciom o codziennej pracy w azylu. Pokazała też czworonożnych przyjaciół, oczekujących na adopcję oraz zaprosiła do quizu na temat opieki nad pieskami. Dzieci wykazały się dużą wiedzą, mogły więc pokarmić albo pogłaskać suczkę Korę, która zdobyła serca przedszkolaków. Dziecięca wrażliwość wsparta przez rodziców, także nieobojętnych na los porzuconych zwierząt, dała nieoczekiwane efekty – pełny kufer „skarbów” dla piesków.

DZIĘKUJEMY!!!!! WSZYSTKIM DZIECIOM I RODZICOM , KTÓRZY WŁĄCZYLI SIĘ W AKCJĘ ĆMIELOWSKIEGO PRZEDSZKOLA „PACZKA DLA ZWIERZACZKA” dla podopiecznych Ostrowieckiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt „Animals”.