Jesienna wycieczka do parku

Dnia 17 października ,, Marcheweczki” wykorzystując piękną pogodę i uroki jesieni udały się do parku na wycieczkę, która dostarczyła nam nie tylko wielu wiadomości, ale również niezapomnianych wrażeń. Park odkrył przed nami swe piękno. Podziwialiśmy jesienne barwy, rosnące krzewy i drzewa. Bacznie przyglądaliśmy się przyrodzie: korze drzew, liściom, rozmawialiśmy o ptakach i zwierzętach żyjących w parku. Podczad wycieczki zbieraliśmy kolorowe liście, żołędzie i kasztany, ktorymi przyozdobiliśmy nasz kącik przyrody. Był też czas na bieganie i zabawy. Najwięcej radości sprawiła zabawa wśród miękkich, pachnących liści. Zebrane liście, kasztany i żołędzie wykorzystamy do prac plastyczno-  technicznych w przedszkolu
Zadowoleni z bukietami kolorowych liści wróciliśmy do naszego przedszkola.

Skip to content