Cała Polska czyta dzieciom…

W ramach akcji ,, Cała Polska czyta dzieciom” 27 września 2022r. dzieci z grup ,, Śpiewające brzdące” i ,,Marcheweczki „odwiedziły Miejską Bibliotekę Publiczną w Ćmielowie. Celem wycieczki było zapoznanie dzieci z lokalizacją i funkcjonowaniem biblioteki oraz obejrzenie księgozbioru. Panie bibliotekarki opowiedziały o swojej pracy, pokazały różne książki. Pani bibliotekarka przeczytała dzieciom opowieść ,, Biuro Zaginionych Zabawek”
Dzieci odpowiadały na pytania związane z opowieścią gdzie znakomicie sobie poradziły. W nagrodę dostały do pokolorowania kolorowanki z postaciami z bajek. Panie pokazały także dzieciom, gdzie znajduje się przeznaczony specjalnie dla nich regał z książkami. Przedszkolakom bardzo spodobały się kolorowe książeczki, które z chęcią oglądały, a parę egzemparzy wypożyczyły do przeczytania w przedszkolu.
Spotkanie odbyło się w miłej, pełnej uśmiechów i wrażeń atmosferze.

Skip to content