Dzień Dziecka w przedszkolu w Ćmielowie

Ten szczególny dla najmłodszych przedszkolaków dzień rozpoczął się od wizyty burmistrza Ćmielowa, pana Jana Kuśmierza, który odwiedził wszystkie grupy, złożył dzieciom życzenia oraz obdarował ich „wesołymi słodyczami”.

Następnie dzieci ruszyły w podróż do czarodziejskiej Bajdocji. Do tej niezwykłej krainy zostały zabrane przez animatorkę – Wróżkę Niezapominajkę. Podczas wyprawy, w którą maluchy wybrały się najpierw samolotem, a na koniec dotarły statkiem – dzieci wykonywały różne zadania, pokonywały tory przeszkód, bawiły się z chustą animacyjną oraz robiły gigantyczne bańki mydlane. Na pamiątkę wizyty u króla Bajdocji przedszkolaki otrzymały czarodziejski tatuaż.

Najmłodsze dzieci – z grupy „Krasnoludki” – odwiedzili rodzice. Mamy wysłuchały montażu słowno- muzycznego, a tatusiowie przygotowali dla wszystkich piknik.

Na zakończenie przedszkolaki otrzymały upominki, słodycze oraz lody.

Skip to content