Koncert Życzeń dla babci i dziadka

Koncert Życzeń” dla babci i dziadka

w Samorządowym Przedszkolu w Ćmielowie

Święto Babci i Dziadka obchodzone jest dopiero od trzydziestu lat, ale wszystkie przedszkolaki bardzo je lubią. Jest to okazja do wyrażenia wdzięczności i szacunku oraz podziękowań za troskę i miłość okazywaną na co dzień swoim wnukom. Pracujący rodzice oraz dzieci – potrzebują pomocy dziadków, których serdeczny kontakt, czas na spokojne rozmowy, długie spacery czy wspólną zabawę jest nieoceniony W uroczystościach brały udział wszystkie dzieci. Uśmiechy, wesołe wierszyki, prezenty przygotowane przez przedszkolaki i wychowawczynie grup , a także słodki poczęstunek zorganizowany przez rodziców – sprawiły seniorom wiele radości i wzruszeń.

Jak co roku jednym z ważniejszych wydarzeń są uroczyste obchody Dni Babci i Dziadka. Dzieci zaprezentowały krótki program artystyczny, na który składały się deklamacje wierszy oraz piosenki. Wszystkie jednak czekały na tę chwilę, gdy część artystyczna się zakończy a one z impetem pełnym radości rzucą się w objęcia babć i dziadków licznie przybyłych do przedszkola.
Poniżej prezentujemy galerię z tej uroczystości w grupie „zerówkowiczów” Pani Sylwii Pękalskiej.

Skip to content