Dzieci duże, dzieci małe chętnie się bawią w karnawale…”

Bal karnawałowy, to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez maluchy przez wiele tygodni. Tańce, hulańce i zabawy, to jest to, co dzieciaki lubią najbardziej. Ćmielowskie przedszkolaki wcielając się w role księżniczek i książąt, rycerzy, komandosów , a także innych postaci bajkowych i filmowych, rozpoczęły karnawał wielkim balem przebierańców. Dekoracje przygotowane przez wychowawczynię „Żabek” – Wiolettę Chmielewską wprowadziły dzieci,mimo ciepłej aury w zimowo- bajkowy nastrój. Oprawę artystyczno- animatorską przygotowała firma Aster. Przedszkolaki wzięły udział w wielu konkursach i zabawach muzyczno- ruchowych z nagrodami. Największą frajdę sprawiły dzieciom zabawy z Tygryskiem z bajki „Kubuś Puchatek”oraz pląsy z balonami. Wspólne zdjęcie oraz podwieczorek podarowany przez Bank Żywności w Ostrowcu Św. zakończył wspaniałą zabawę.