Bajkowe spotkanie opłatkowe w przedszkolu

Bajkowe spotkanie opłatkowe w przedszkolu

W Samorządowym Przedszkolu w Ćmielowie odbyło się bajkowe spotkanie wigilijne przygotowane przez Wesołe Nutki i Sówki pod opieką Anny Paruch i Małgorzaty Chadała. Na wspólne kolędowanie i jasełka przedszkolaki zaprosiły rodziców oraz gości – przewodniczącą Rady Miejskiej w Ćmielowie – Mariannę Gierczak oraz burmistrza Ćmielowa -Jana Kuśmierza.

Serdecznie i cieplo zgromadzonych powitała dyrektor Ewa Cieśniewska. Podczas przedstawienia nie brakowało serdecznych życzeń oraz momentów wzruszenia.

Nastrojowa scenografia, niecodzienne stroje przedszkolaków, którzy wcielili się w role bajkowych postaci, a także rozbrzmiewające kolędy wprowadziły wszystkich w wyjątkowy klimat nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Łamanie się opłatkiem i rozmowy przy świątecznych piernikach wypełniły dalszą część spotkania.

Skip to content