Morska podróż z Piratką Jacki – Dzień Dziecka

Morska podróż z Piratką Jacki.
List od Kapitana Siedmiu Mórz przywieziony przez Piratkę Jacki, w postać któej wcieliła się animatorka – Agnieszka Wójcik – rozpoczął wspaniałą zabawę. Pokonywanie pirackiego toru przeszkód, walka z wężami morskimi, chodzenie po linie, rzut do „bocianiego gniazda” to tylko część niesamowitej przygody, jaką mogły przeżyć przedszkolaki. Były też pląsy i podróż tratwą, a także walka z potworem morskim.
Dzieci odwiedzili też – burmistrz Jan Kuśmierz wraz z zastępcą Tadeuszem Chmieleckim, którzy przybyli ze słodyczami oraz życzeniami. Niespodziankę przedszkolakom zrobili ćmielowscy strażacy z OSP w Ćmielowie, którzy opowiedzieli o swojej pracy oraz dali pokaz akcji gaśniczej.
Lody oraz upominki od rodziców dopełniły świętowania.

Skip to content