Dzień MAMY i TATY

Maj to życie, maj to kwiatki

Maj to także Święto Matki,

Maj w uczucia jest bogaty,

Bo się zbliża Święto Taty.

Chęć sprawiania przyjemności swoim najbliższym Mamie i Tacie, okazania im miłości i przywiązania ma swoje odzwierciedlenie w uroczystościach jakie przygotowały dzieci z naszego przedszkola. Najmilszych gości zaprosiły ,, Żabki”, ,, Marchewki”, Śpiewające Brzdące”, ,, Tańczące Zające”, ,, Biedronki”.

Dzieci z dużym zaangażowaniem przystąpiły do prezentowania swoich możliwości wokalnych, recytatorskich i ruchowych. W pięknych strojach prezentowały program artystyczny –  wiersze, piosenki i życzenia dla kochanych rodziców. Po wspaniałych występach na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Podczas wręczania upominków całusom i uściskom nie było końca.

Skip to content