Dzień MAMY

Ona nas uczy świata i życia…”.

Mama – to wielkie słowo, symonim miłości, dobra i ciepła rodzinnego. Mama, to pierwsze slowo, pierwszy uśmiech, pierwsze łzy i pierwsza radość. Mama, to najważniejsza osoba w życiu małego dziecka. Dlatego Dzień Mamy wszystkie dzieci świętują w sposób szczególny.

Kocham Cię Mamo!”– pod takim haslem w Samorządowym Przedszkolu w Ćmielowie odbyly się uroczyste akademie i spotkania z mamami. Pod kierunkiem wychowawczyń przedszkolaki przygotowały tradycyjne laurki i kwiaty. Przybyłym do przedszkola mamom życzenia złożyła także dyrektor Ewa Cieśniewska. Wszystkie grupy zaprezentowały się w wierszach, piosenkach, a także układach tanecznych. Grupa „Wesołe Nutki” oraz dzieci z oddziału w Piaskach Brzóstowskich do wspólnego świętowania zaprosiły także tatusiów, dla których przygotowaly gustowne, własnoręcznie wykonane krawaty. Po prezentacji słowno- muzyczej nastąpiła część nieoficjalna – słodki poczęstunek.