Samorządowe Przedszkole w Ćmielowie

Rodzice – dzieciom

Rodzice dzieciom – to działanie, realizowane w Samorządowym Przedszkolu w Ćmielowie, którego celem jest włączenie rodziców w życie przedszkolne oraz współtworzenie przez nich rzeczywistości przedszkolnej. Dzięki pomysłowi p. Jagody Wojtaszek prowadzącej zajęcia dodatkowe z dziećmi pod nazwą „Teatr jest w nas” i ogromnemu zaangażowaniu rodziców powstało wspaniałe przedstawienie p.t. „Zamieszanie w Krainie Bajek”. Wspólna praca rodziców i nauczycielki przyniosła radość dzieciom, dla których przygotowane przedstawienie było wspaniałym prezentem z okazji Dnia Dziecka. Piękne, bajkowe stroje i charakteryzacja , dekoracja, muzyka oraz autorskie teksty , a przede wszystkim wspaniała gra sprawiły ogromną radość ćmielowskim przedszkolakom i jak niewątpliwie było widać również samym aktorom. Nie zabrakło improwizacji oraz wspólnej zabawy. Gratulujemy talentów rodzicom oraz p. Jagodzie, dziękujemy za poświęcony czas oraz trud włożony w przygotowanie ról. Dla naszych wychowanków była to jedna ze wspaniałych niespodzianek przygotowanych przez przedszkole i rodziców związanych z Dniem Dziecka.

One thought on “Rodzice – dzieciom

1. Fajna inicjatywa ze strony przedszkola. Dzieciom się podobało a rodzice też mieli niezły ubaw. Warto włożyć trochę wysiłku na przygotowania, aby zobaczyć uśmiechy naszych dzieci. Pani Jagodo, dziękujemy i czekamy na dalsze inicjatywy. Pozdrawiam „Król Baj”