Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Święto u Krasnoludków i Żabek w Samorządowym Przedszkolu w Ćmielowie

W minionym tygodniu swoje święto obchodziły młodsze grupy ćmielowskiego przedszkola.

Odważne Krasnoludki – najmłodsi wychowankowie placówki -przygotowane przez – Annę Paruch i Jagodę Wojtaszek oraz sympatyczne Żabki, z wychowawczynią -Wiolettą Chmielewską- przedstawiły się rodzicom oraz dyrekcji przedszkola. Zabawne skecze, wierszyki i wesołe piosenki dały okazję do prezentacji grup, a wspólne zabawy i tańce z rodzicami i dziadkami sprawiły, że uroczystości dostarczyły wszystkim wiele radości i wzruszeń. Piękne dekoracje, a także stroje krasnoludków, żabek, bocianów i innych mieszkańców lasu i łąki – pozwoliły przenieść się dzieciom w kolorowy, bajkowy świat. Życzenia i upominki zakończyły spotkanie.

Tagi:

Ostatnie wpisy

Dodaj komentarz