Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Pożegnania nadszedł czas

“Żegnaj przedszkole,na szkołę nadszedł czas.
Niech piękne wspomnienia pozostaną,
a do przodu biegnie czas.”

W Samorządowym Przedszkolu w Ćmielowie w czwartek odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego z udziałem rodziców oraz przedstawiciela władz samorządowych, zastępcą burmistrza – Tadeusza Chmieleckiego.
Starszaki – grupy “Sówki” i “Wesołe Nutki” przygotowane przez A.Paruch i M.Chadałę wykonały program artystyczny. Piosenkami i wierszami podziękowały nauczycielom, dyrekcji i pracownikom obsługi za wspólnie spędzony czas i trud włożony w wychowanie.
Po zakończeniu dzieci otrzymały dyplomy oraz książki od Rady Rodziców, a także lody od sponsora.
Dzieciom kończącym przedszkole życzymy samych sukcesów w szkole, a wszystkim przedszkolakom wspaniałych, udanych oraz bezpiecznych wakacji.

Tagi:

Ostatnie wpisy

Dodaj komentarz