Samorządowe Przedszkole w Ćmielowie

Dzień mamy i taty

Nasze przedszkolaki wystąpiły w Domu Kultury im. W. Gombrowicza w Ćmielowie z montażem słowno-muzyczno-tanecznym Dla Mamy i taty.
Spotkanie środowiskowe z udziałem mieszkańców Ćmielowa, w obecności władz samorządowych pozwoliło dzieciom zaprezentować się szerszej publiczności.
W występie wzięły udział przedszkolaki z grup : „Tygryski”, „Żabki”, „Słoneczka” oraz „Krasnoludki”; przygotowane przez Sylwię Pękalską, Wiolettę Chmielewską, Małgorzatę Chadała i Jagodę Wojtaszek.
W skeczu wystąpili : „Kajetan, Sandra i Klaudia”.