„Niech obiegnie świat Nowina”

Spotkanie opłatkowe w Samorządowym Przedszkolu w Ćmielowie

W środę 22 grudnia w ćmielowskim przedszkolu miało miejsce tradycyjne spotkanie opłatkowe. Jasełka przygotowane przez wychowanków z grupy „Biedronki”

i „Muchomorki” pod kierunkiem Jagody Wojtaszek, Anny Spały i Anny Paruch wprowadziły wszystkich w magiczny, świąteczny nastrój. Szopka pachnąca sianem, przedszkolaki , które wcieliły się w biblijne postaci – sprawiły widzom wiele radości. Aktorzy wspierani przez zgromadzonych widzów i gości- stworzyli niezwykle ciepłą, rodzinną atmosferę.

Składając życzenia świąteczne i noworoczne dyrektor Ewa Cieśniewska podziękowała wszystkim przyjaciołom przedszkola, nauczycielom i pracownikom za troskę i zrozumienie dla potrzeb podopiecznych placówki. Życzenia zgromadzonym złożył p. burmistrz Ćmielowa Jan Kuśmierz, który dzieląc się wrażeniami z występu , podkreślił, jak ważny jest wspólny wysiłek rodziców i wychowawców na rzecz dzieci oraz wzmacniania więzi rodzinnych. Piękne słowa do zebranych skierował ksiądz kanonik Władysław Stański, – proboszcz ćmielowskiej Parafii WNMP, który rozważając Ewangelię wg św. Łukasza o Narodzeniu Pańskim, życzył wszystkim miłości, radości i pokoju w Nowym Roku 2011.Świąteczne życzenia złożył także inspektor oświaty Tomasz Neyman.

Łamanie się opłatkiem, radosne kolędowanie i rozmowy przy wigilijnych potrawach

wypełniły pozostałą część spotkania.

Skip to content