Wiosna, wiosneczka … w ćmielowskim przedszkolu

Chociaż aura na razie nam nie sprzyja, to wiosenny repertuar, dekoracje i kwieciste kąciki przyrody, to znak, że w przedszkolu czuje się już wiosnę.

Ćmielowskie przedszkolaki, jak zwykle wesołymi okrzykami i kwiatami powitały wiosnę. Dzieci maszerujące ulicami miasta na koncert – konkurs „Rozśpiewana wiosna”, przygotowany, już po raz kolejny, przez Dom Kultury im. W. Gombrowicza w Ćmielowie, wzbudzały żywe zainteresowanie mieszkańców naszego miasta.

Nasze przedszkole reprezentowały wokalistki z grupy „Wesołe Nutki” oraz „Kotki” , otrzymując następujące wyróżnienia :

• I miejsce w kategorii „przedszkole” – Maja Małkowska przygotowana przez p. Sylwię Pękalską
  • I miejsce w kategorii „zerówka” – Tola Cielecka przygotowana przez p. Małgorzatę Chadała

Gratulujemy dziewczynkom !

Życzymy dalszych sukcesów , nie tylko wokalnych